Arçelik Vrf-Vrs Sistemleri


  •  Arçelik VRS 5 Klima sistemleri değişken debili kapasite kontrolü sayesinde yüksek enerji verimliliği ve uzun borulama mesafeleri ile her türlü iç ve dış mimari ihtiyaçlar için kusursuz çözümler sağlar.

  •  Arçelik VRS 5 klima sistemleri kullandığı DC Inverter Kompresörler sayesinde daha yüksek performansa ulaşır ve kısmi yüklerde enerji verimliliği sağlar. 4 HP ile 96 HP arasında farklı dış ünite kapasiteleri ile sınırsız iç ünite bağlayabilme imkanı sunar. Kolay ve esnek uygulama imkanı sağlayan sistemde, birbirinden farklı tip ve kapasitelerde iç ünite seçenekleri kullanılabilir. Duvar tipi, kaset tipi, düşük ve yüksek statik basınçlı gizli tavan tipleri gibi geniş bir iç ünite gamı bulunmaktadır.

  •  Arçelik VRS 5 kompakt dış ünite tasarımıyla az alanda yüksek kapasite çözümleri sunarak; villa, otel, ofis, okul, fabrika, hastane, restoran ve benzeri mekanlarda uygulanabilir. ETON10LU5


  • Lg Vrf-Vrs Sistemleri


  •   LG Multi 5 Klima sistemleri değişken debili kapasite kontrolü sayesinde yüksek enerji verimliliği ve uzun borulama mesafeleri ile her türlü iç ve dış mimari ihtiyaçlar için kusursuz çözümler sağlar.

  •  Yenilikçi teknolojilerle dünyanın en iyi enerji verimliliğini sağlamak için tasarlanan LG Multi V5, soğutma ve ısıtma görevlerini en ideal şekilde gerçekleştiriyor. Multi V5’in sahip olduğu ikili algılama kontrolü özelliği, ekonomik ve konforlu bir çalışmayı bütünleştiriyor.

  •  LG Multi V 5 klima sistemleri kullandığı DC Inverter Kompresörler sayesinde daha yüksek performansa ulaşır ve kısmi yüklerde enerji verimliliği sağlar. 4 HP ile 96 HP arasında farklı dış ünite kapasiteleri ile sınırsız iç ünite bağlayabilme imkanı sunar. Kolay ve esnek uygulama imkanı sağlayan sistemde, birbirinden farklı tip ve kapasitelerde iç ünite seçenekleri kullanılabilir. Duvar tipi, kaset tipi, düşük ve yüksek statik basınçlı gizli tavan tipleri gibi geniş bir iç ünite gamı bulunmaktadır.